Hall of Fame

På denna sida sammanställer vi dem bästa av dem bästa. (Datat hämtas automatiskt från Eventor och WinSplit)

Klubbens Segrar
Årgång Juniorer Seniorer
2019 107 145
2018 132 142
2017 100 117
2016 22 148
2015 96 55
2014 17 20
2013 96 70
2012 48 54
2011 54 89
2010 27 49

Hall of Fame
Årgång Juniorer Segrar Seniorer Segrar
2019 Jonathan Anderson 11 Birgitta Billstam 18
  Miia Roller 7 Peter Lundberg 9
  Oskar Edvardsson 7    
  Ida Pettersson 6 Anne Lundmark 8
         
2018 Oskar Edvardsson 17 Birgitta Billstam 26
  Manne Hammarberg 9 Peter Lundberg 10
  Sofia Edvardsson 8 Nils Edvardsson 7
  Miia Roller 8    
         
2017 Oskar Edvardsson 23 Birgitta Billstam 19
  Johan Langerak 13 Karina Langerak 6
  Anton Silier 10 Peter Lundberg 6
         
2016 Johan Lundbäck 5 Lars Palmqvist 26
  Moa Höök 2 Birgitta Billstam 20
  Jesper Åkesson 2 Ulf Radler 11
  Christoffer Schönning 2    
  Erik Bovallius 2    
  Johan Langerak 2    
         
2015 Johan Langerak 21 Lars Palmqvist 13
  Oskar Edvardsson 13 Birgitta Billstam 4
  Sofia Edvardsson 8 Alice Hallmén 3
      Robert Pedersen 3
      Ulf Radler 3
         
2014 Andreas Schönning 6 Erik Nylund 4
  Julia Pettersson 2 Peter Lundberg 3
  Karin Boström 2 Björn Lidman 2
  Amanda Mörkfors 2 Hanna Lennartsson 2
  Bella Pedersen 2    
         
2013 Erik Bovallius 18 Birgitta Billstam 21
  Johan Langerak 11 Lars Palmqvist 8
  Rasmus Palmqvist Aslaksen 7 Anne Lundmark 6
  Rebecca Waldenfjord 7    
         
2012 Johan Lundbäck 7 Birgitta Billstam 21
  Noel Waldenfjord 5 Lars Palmqvist 6
  Erik Bovallius 5 Anne Lundmark 4
  Sofia Edvardsson 5    
         
2011 Johan Langerak 8 Lars Palmqvist 25
  Benjamin Langerak 5 Birgitta Billstam 14
  Karin Boström 5 Mårten Waldenfjord 9
  Erik Bovallius 5    
         
2010 Rasmus Palmqvist Aslaksen 5 Birgitta Billstam 8
  Noel Waldenfjord 5 Lars Palmqvist 7
  Tina Eriksson 3 Åke Svensson 6

DM Medaljer 2019
Tävling Guld Silver Brons
Sprint-DM 8 maj, Tibblevallen, Täby Nils Edvardsson, H45

Oskar Edvardsson, H20

Eric Roller, H50

  Anders Boström, H35 Jonathan Alm, H35 Johan Lundbäck, H18
  Birgitta Billstam, D70 Robert Pedersen, H40 William Grunder, H16
Natt-DM 6 september, Ågesta friluftsgård i Huddinge Anders Boström, H35 Anton Silier, H18 Manne Hammarberg, H18
  Jonatan Andersson, H14 Lars Palmqvist, H55 Ida Pettersson, D10
  Ulf Radler, H65 Ann Roller, D45 Miia Roller, D16
Medel-DM 31 augusti, Broknäs, Bogesundslandet Birgitta Billstam, D70 Anders Boström, H35 Peter Lundberg, H60
      Anne Lundmark, D70
      Lars Palmqvist, H55
Stafett-DM 8 september, Ågesta friluftsområde, Huddinge Nils Edvardsson   Oskar Edvardsson
  Robert Pedersen   Anton Bartsch
  Marcus Saldenius   Hampus Sundberg
  Anders Boström, H120   Erik Wällstedt
  Anton Silier   Jonatan Andersson, H14
  Manne Hammarberg    
  Oskar Edvardsson, H20    
Lång-DM 1 september, Bogesund Anders Boström, H35 Anton Silier, H18 Nils Edvardsson, H45
    Birgitta Billstam, D70  
    Peter Lundberg, H60  

Uppdaterad: 2020-02-20 av Thierry R.