19:00‑21:00 Styrka, Susan R (Olovslundsskolan)2
18:00 Distansträning4
18:00‑19:00 Ungdomsträning 6-12 år (Berghemskolan)
Tävling: 19:00 VinterNattCup #6 (Stäket)32
Funktionärer: Utsättning VNC0 Anmälan stängd
18:00 Intensiv torsdag (Granskog)2
19:45‑20:45 Teori/Föreläsning: Lars Palmqvist1
Möte: 17:00‑18:30 Styrelsemöte (Digitalt)2
Möte: 19:00‑21:00 Ungdsomssektionen
Sista anmälningsdag: Kringelträffen + DM, medel, Södermanland
Sista anmälningsdag: Natt-KM
Sista anmälningsdag: Måsenstafetten
19:00‑21:00 Styrka, Tove Hammarberg (Olovslundsskolan)1
18:00‑19:00 Ungdomsträning 6-12 år (Berghemskolan)
Tävling: 18:00 Stockholm by Night, #5, jaktstartsfinal (Tumba)7
Tävling: 18:15 Natt-KM (Ängsjö friluftsgård (P))55
Sista anmälningsdag: Anmälan för träning Lovön
Sista anmälningsdag: Göingestafetten (stafettligan #1)
10:00‑11:30 OL teknik - helgträning (Lovön)
10:00 Anmälan för träning Lovön (Lovön)14 Anmälan stängd
Tävling: 10:00 Kringelträffen + DM, medel, Södermanland (Viksäter, Södertälje)26
10:00 13-14 träffar varandra (Mälaröarna)
10:00‑14:00 15-16 projektet (Bosön)
Möte: 19:00‑20:00 E&T&T (Digitalt + Sjöbrisgränd)
Sista anmälningsdag: Sundbybergs IK, natt
19:00‑21:00 Styrka, Märit (Olovslundsskolan)2
Sista anmälningsdag: Nyköpingsnatten
Sista anmälningsdag: Nyköpingsorienteringen
18:00‑19:00 Ungdomsträning 6-12 år (Berghemskolan)
18:00 Teknikträning - Natt-Stafett (Granskog)11
Sista anmälningsdag: Torsdagsträning teknik 1
18:00‑19:30 Torsdagsträning teknik 1 (Hummelmora (P))34 Anmälan stängd
Tävling: Nyköpingsnatten (Ryssberg, Nyköpings)1
Tävling: Sundbybergs IK, natt (Ursvik)5
Tävling: Nyköpingsorienteringen (Ryssberg, Nyköpings)61
Läger: 08:00 Vårläger i samband med Måsenstafetten (Nyköping)61 Anmälan stängd
Budkavle: Måsenstafetten (Nyköping)16L
Budkavle: Måsenstafetten (Nyköping)Laguppställning57
19:00‑21:00 Påskstyrka - Kycklingsjakt, Eric the Rooster (Olovslundsskolan)4
Möte: 20:30 Ledarmöte 13+ (Digitalt)
Soppa: Coello Petters & Eketorp (Granskog)
18:00‑19:00 Ungdomsträning 6-12 år (Granskog)
18:00 Teknikträning - Vägval (Granskog)7
Sista anmälningsdag: Torsdagsträning - teknik 2
Sista anmälningsdag: Attunda Stafett
18:00‑19:30 Torsdagsträning - teknik 2 (Fågelsångens parkering)11 Anmälan stängd
Resa: Swedish League 1&2 och Stafettligan 1 (Dönhult)9 Anmälan stängd
Sista anmälningsdag: Stigtomtakavlen (stafettligan #2)
Sista anmälningsdag: Grymnatta
Sista anmälningsdag: Attunda OK, medeldistans
Sista anmälningsdag: SM, natt (Swedish League, #3)
Budkavle: 10:00 Göingestafetten (stafettligan #1)8 Anmälan stängd
D:25 T:78 Loggen