Mars 2018

DagAktiviteter
Tor 1  
Fre 2  
Lör 3

12:00‑13:30 Kompassövning, Bodaängsparkering

Sön 4

10:30‑12:00 Lidingö, Lidingö Sticklinge

Mån 5

19:00 Vasalopp-Återhämtnings-Styrka, Olovslundsskolan

Tis 6

Soppan: Langerak+

18:00‑19:00 Träning 7-12 och 13+ kort, Vattmyra

18:00‑20:00 Distansträning, Granskog

Ons 7

Tävling: 19:00 Mila Stockholm by Night, #5, final, jaktstart, Källbrink IP, Huddinge13

Tor 8

18:00‑19:15 Intensiv torsdag, Granskog

19:45‑20:45 Torsdagsteori, Granskog

Fre 9

Junior Camp

Granskog uthyrt: 16:00‑21:00 Jeanette Asp

Lör 10

Tävling: Klubbmatch, Ängsjö32

09:00‑12:00 Städning Granskog & Bastu, Granskog

Sön 11

Tävling: 10:00 Sundbybergs inofficiella öppna Ultra KM, Farsta

18:00 Ungdomssektionsmöte, Granskog

Mån 12

19:00 Presidentstyrka, Olovslundsskolan

Tis 13

Soppan: Svensson & Norrby

18:00‑19:00 Träning 7-12 och 13+ kort, Vattmyraskolan

18:00 Orienteringsteknik, Granskog/Stäket

20:00 Elit & träningsektionsmöte, Granskog

Ons 14

Tävling: 19:00 Vinternattcup 7, Törnskogen5

Tor 15

Tävling: 19:00 Nattsprint, Barkarby Flygfält40

Fre 16

UP-Tävling: 19:30 Sumpnatta, Ursvik13

Lör 17

09:30‑15:00 JOK Junior/senior-träff, Granskog

Sön 18  
Mån 19

19:00 Saint Patricks day-Återhämtnings-Styrka, Olovslundsskolan

Tis 20

Soppan: Pedersen + Hamberg

18:00‑20:00 Orienteringsteknik, Granskog/Kallhäll

18:00‑19:00 Träning 7-12 och 13+ kort, Vattmyraskolan

Ons 21

18:00 Onsdagstempo, Granskog

Tor 22  
Fre 23

Tävling: Nyköpingsnatten - INSTÄLLD, Buskhyttan

Lör 24

Tävling: Nyköpingsorienteringen - INSTÄLLD, Buskhyttan

09:00‑12:00 Städning Granskog & Bastu, Granskog

Sön 25

Budkavle: 09:30 Måsenstafetten - INSTÄLLD, Buskhyttan

Mån 26

19:00 Sommartidstyrka, Olovslundsskolan

Tis 27

Soppan: Nilsson + Lundbäck

18:00‑19:15 Träning 7-12 och 13+ kort: Orienteringsträning, stafetträning, GRANSKOG

18:00‑20:00 Orienteringsteknik, Granskog

18:00‑19:00 Föräldramöte (barn 7-12), Granskog

20:00 Elit och tränings kommitté, Granskog

Ons 28

18:00 Onsdagstempo, Granskog

18:00‑21:00 13-14 träffar varandra #3 norr, Attunda/Rotebros klubbstuga

Tor 29  
Fre 30  
Lör 31